Eesti Väikesadamate Liit
  Avaleht     Uudised     Liidu struktuur     Ühisprojektid     Oluline informatsioon     Seadusandlus I     Seadusandlus II     Infoleht     Kontakt     Pildigalerii  
  Liidu struktuur
  »  Eesti Väikesadamate Liidu Põhikiri
  »  Ajalugu
  »  Liikmeskond


Liidu struktuur


 Eestseisus

Eesti Väikesadamate Liit asutati 1996. aastal ning ühendab kalureid, harrastusmeresõitjaid ja asjahuvilisi organisatsioone.

EVSL on mittetulundusühing, mis juhindub oma tegevuses üldkoosoleku poolt kinnitatud põhikirjast. EVSL-I juhtorganiks on kolmeliikmeline juhatus. Praeguseks on EVSL-s üle 50 liikme.

Alates 1999. aastast toimuvad EVSL-i korraldamisel teabepäevad maakondades, kus saab kuulata loenguid oma ala professionaalidelt ning osa võtta aruteludest.
Aastast 1999.a. korraldab EVSL igaaastase parima väikesadama konkursi.
Aastaringselt korraldab EVSL erinevaid temaatilisi koolitusi ja seminare.

EVSL-I eesmärgiks on ühendada eesti kutselisi kalureid ja harrastuameresõitjaid ning  sadamaorganisatsioone ja valdasid, pakkudes neile temaatilisi loenguid ja koolitusi.


Liikmelisus

Jaak Reinmets
Juhatuse esimees  631 4678, 506 8130
jaak@monoliit.ee ;

Heller Sööl
Juhatuse liige
heller@emmaste.hiiumaa.ee

Rein Merirand
Juhatuse liige
rein.merirand@toila.ee

Urmas Laur
Juhatuse liige
urmas@mustveelv.ee

Aarne Vaik
Juhatuse liige
muuseum@kasmu.ee
 
Teet Vainola
Juhatuse liige
teet321@hot.ee

Harri Uusallik
Juhatuse liige
kalurileht@hot.ee


EVSL nõukoja liikmed on

Saaremaa - Leo Filippov       leo@neti.ee             5663 9222
Ida Virumaa - Rein Merirand                                  336 9845
Lääne-Virumaa - Aarne Vaik                                  323 8136
Läänemaa - Teet Vainola                                       473 5855
Hiiumaa - Eller Sööl                                              503 7656
Pärnumaa - Harri Uusallik.                                   5649 5252
Pärnumaa - Kalju Kepp
Peipsi regioon - Urmas Laur                                   772 6161

 

 



7kh